Profesör Listesi

AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ PROFESÖR LİSTESİ
S.N. Ad Soyad Kadro yeri Bölümü Anabilim Dalı
1 YÜCEL OCAK BESYO BED. EĞİ. VE SPOR BED. EĞİ. VE SPOR
2 CANTÜRK KAYAHAN BOLVADİN UYGULAMALI BİLİMLER YO. BANKACILIK VE SİGORTACILIK BANKACILIK VE SİGORTACILIK
3 UĞUR TÜRKMEN DEVLET KONSERVATUVARI MÜZİK YAYLI ÇALGILAR
4 EMEL FUNDA TÜRKMEN DEVLET KONSERVATUVARI SAHNE SANATLARI KORO
5 GÜRBÜZ OCAK EĞİTİM FAK. EĞİTİM BİLİMLERİ
6 ERSİN KIVRAK EĞİTİM FAK. MAT.VE FEN BİL.EĞİ. FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ
7 MURAT PEKER EĞİTİM FAK. MAT.VE FEN BİL.EĞİ. MATEMATİK EĞİTİMİ
8 ŞABAN ORTAK EĞİTİM FAK. SOS.BİL.TÜRKÇE EĞİ. SOS.BİL.EĞİ.
9 HAKKI YAZICI EĞİTİM FAK. SOS.BİL.TÜRKÇE EĞİ. SOS.BİL.EĞİ.
10 NUSRET KOCA EĞİTİM FAK. SOS.BİL.TÜRKÇE EĞİ. SOS.BİL.EĞİ.
11 AHMET ALİ GAZEL EĞİTİM FAK. SOS.BİL.TÜRKÇE EĞİ. SOS.BİL.EĞİ.
12 MEHMET HİLMİ UÇAN EĞİTİM FAK. SOS.BİL.TÜRKÇE EĞİ. TÜRKÇE EĞİTİMİ
13 CELAL DEMİR EĞİTİM FAK. SOS.BİL.TÜRKÇE EĞİ. TÜRKÇE EĞİTİMİ
14 MEHMET ALİ ÖZDEMİR FEN-EDEBİYAT FAK. COĞRAFYA FİZİKİ COĞRAFYA
15 KASIM TURHAN FEN-EDEBİYAT FAK. FELSEFE İSLAM DÜŞÜNCESİ
16 HÜSEYİN ALİ YALIM FEN-EDEBİYAT FAK. FİZİK NÜKLEER FİZİK
17 MEHMET POYRAZ FEN-EDEBİYAT FAK. KİMYA ANORGANİK KİMYA
18 SABRİ ÇEVİK FEN-EDEBİYAT FAK. KİMYA ANORGANİK KİMYA
19 HÜSEYİN ENGİNAR FEN-EDEBİYAT FAK. KİMYA FİZİKOKİMYA
20 GÜLDEREN UYSAL AKKUŞ FEN-EDEBİYAT FAK. KİMYA ORGANİK KİMYA
21 İBRAHİM EROL FEN-EDEBİYAT FAK. KİMYA ORGANİK KİMYA
22 FATİH NURAY FEN-EDEBİYAT FAK. MATEMATİK ANALİZ VE FONKSİYONLAR TEORİSİ
23 MUHİTTİN BAŞER FEN-EDEBİYAT FAK. MATEMATİK CEBİR VE SAYILAR TEORİSİ
24 MUSTAFA KEMAL YILDIZ FEN-EDEBİYAT FAK. MATEMATİK UYGULAMALI MATEMATİK
25 UMUT MUTLU ÖZKAN FEN-EDEBİYAT FAK. MATEMATİK UYGULAMALI MATEMATİK
26 AHMET SERTESER FEN-EDEBİYAT FAK. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
27 MEHMET OĞUZ ÖZTÜRK FEN-EDEBİYAT FAK. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK
28 İBRAHİM HAKKI CİĞERCİ FEN-EDEBİYAT FAK. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK GENETİK
29 MUSTAFA KARGIOĞLU FEN-EDEBİYAT FAK. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK MOLEKÜLER BİYOLOJİ
30 MUSTAFA YILDIZ FEN-EDEBİYAT FAK. MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK SİSTEM BİYOLOJİSİ
31 MEHMET KARAKAŞ FEN-EDEBİYAT FAK. SOSYOLOJİ GEN.SOS.VE METOD.
32 HÜSEYİN KOÇAK FEN-EDEBİYAT FAK. SOSYOLOJİ KURUMLAR SOSYOLOJİSİ
33 KENAN ÇAĞAN FEN-EDEBİYAT FAK. SOSYOLOJİ KURUMLAR SOSYOLOJİSİ
34 MUSTAFA GÜLER FEN-EDEBİYAT FAK. TARİH OSMANLI MÜES. MED.TAR.
35 AHMET ALTINTAŞ FEN-EDEBİYAT FAK. TARİH T.C.TARİHİ
36 SADIK SARISAMAN FEN-EDEBİYAT FAK. TARİH T.C.TARİHİ
37 AHMET YARAMIŞ FEN-EDEBİYAT FAK. TARİH YAKINÇAĞ TARİHİ
38 GÜRSOY ŞAHİN FEN-EDEBİYAT FAK. TARİH YENİÇAĞ TARİHİ
39 ALİ İRFAN AYPAY FEN-EDEBİYAT FAK. TÜRK DİLİ VE EDE. ESKİ TÜRK EDEBİYATI
40 NESRİN KULA DEMİR GÜZEL SANATLAR FAK. SİNEMA  VE TELE. SİNEMA TELEVİZYON
41 HASAN HÜSEYİN BAYRAKLI HUKUK FAK. KAMU HUKUKU MALİ HUKUK
42 İSMAİL AYDOĞUŞ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İKTİSAT İKT.GEL.VE ULUSLARARASI İKT.
43 MAHMUT MASCA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İKTİSAT İKT.GEL.VE ULUSLARARASI İKT.
44 ERDAL DEMİRHAN İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İKTİSAT İKTİSAT POLİTİKASI
45 ABDULLAH KESKİN İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İKTİSAT İKTİSAT TEORİSİ
46 SELÇUK AKÇAY İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İKTİSAT İKTİSAT TEORİSİ
47 HALİM SÖZBİLİR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İŞLETME MUHASEBE VE FİNANSMAN
48 TUĞRUL KANDEMİR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İŞLETME MUHASEBE VE FİNANSMAN
49 MEHMET KEMALETTİN ÇONKAR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İŞLETME MUHASEBE VE FİNANSMAN
50 YUSUF KARACA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İŞLETME ÜRET.YÖN.VE PAZAR.
51 ŞUAYIP ÖZDEMİR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İŞLETME ÜRET.YÖN.VE PAZAR.
52 BELKIS ÖZKARA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İŞLETME YÖNETİM VE ORGANİZASYON
53 HATİCE ÖZUTKU İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. İŞLETME YÖNETİM VE ORGANİZASYON
54 HARUN CANSIZ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. MALİYE BÜTÇE VE MALİ PLANLAMA
55 KAMİL GÜNGÖR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. MALİYE MALİ HUKUK
56 İSA SAĞBAŞ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. MALİYE MALİYE TEORİSİ
57 GÜLSÜM GÜRLER HAZMAN İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. MALİYE MALİYE TEORİSİ
58 ETHEM KADRİ PEKTAŞ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. SİY.BİL.VE KAM.YÖN. KENTLEŞME VE ÇEVRE SOR.
59 MUSTAFA FİŞNE İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. SİY.BİL.VE KAM.YÖN. SİYASET VE SOSYAL BİLİMLER
60 VEYSEL KULA İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. ULUS.ARA.TİC.VE F. FİNANS
61 HASAN RIZA AŞIKOĞLU İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. ULUS.ARA.TİC.VE F. FİNANS
62 ERKAN AKAR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. ULUS.ARA.TİC.VE F. ULUSLARARASI TİC.
63 RAMAZAN ŞEVİK MÜHENDİSLİK FAK. GIDA MÜH. GIDA TEKNOLOJİSİ
64 ABDULLAH ÇAĞLAR MÜHENDİSLİK FAK. GIDA MÜH. GIDA TEKNOLOJİSİ
65 İBRAHİM YILMAZ MÜHENDİSLİK FAK. HARİTA MÜH. KARTOGRAFYA
66 TAYFUN UYGUNOĞLU MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜH.
67 YILMAZ İÇAĞA MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜH. HİDROLİK
68 HÜSEYİN AKBULUT MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜH. ULAŞTIRMA
69 İSMAİL DEMİR MÜHENDİSLİK FAK. İNŞAAT MÜH. YAPI
70 AHMET YILDIZ MÜHENDİSLİK FAK. JEOLOJİ MÜH. MAD.YAT.VE JEOKİMYA
71 MELTEM DİLEK MÜHENDİSLİK FAK. KİMYA MÜH. KİMYASAL TEK.
72 BAHRİ ERSOY MÜHENDİSLİK FAK. MADEN MÜH. CEVHER HAZIRLAMA
73 EYÜP SABAH MÜHENDİSLİK FAK. MADEN MÜH. CEVHER HAZIRLAMA
74 İSMAİL SEDAT BÜYÜKSAĞİŞ MÜHENDİSLİK FAK. MADEN MÜH. MADEN İŞLETME
75 TANER KAVAS MÜHENDİSLİK FAK. MAL.BİL.VE MÜH. MALZEME BİLİMİ
76 VURAL KAVUNCU REKTÖRLÜK
77 BAYRAM TURGUT SANDIKLI MESLEK YÜKSEKOKULU MİMARLIK VE ŞEH. PL HARİTA KADASTRO
78 MEHMET RÜŞTÜ KARAMAN SULTANDAĞI MESLEK YÜKSEKOKULU BİT. VE HAY. ÜRETİM TIBBİ VE AROM. BİTKİ. PR.
79 HASAN ÇİMEN TEKNOLOJİ FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
80 YÜKSEL OĞUZ TEKNOLOJİ FAK. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.
81 ABDURRAHMAN KARABULUT TEKNOLOJİ FAK. MAKİNE MÜH. MAKİNE MÜH.
82 KUBİLAY ASLANTAŞ TEKNOLOJİ FAK. MAKİNE MÜH. MAKİNE MÜH.
83 MUHAMMET YÜRÜSOY TEKNOLOJİ FAK. MAKİNE MÜH. MAKİNE MÜH.
84 OSMAN TORUN TEKNOLOJİ FAK. MEKATRONİK MÜH. MEKATRONİK MÜH.
85 AYHAN EROL TEKNOLOJİ FAK. METALURJİ VE MALZEME MÜH. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
86 YILMAZ YALÇIN TEKNOLOJİ FAK. METALURJİ VE MALZEME MÜH. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
87 ŞÜKRÜ TALAŞ TEKNOLOJİ FAK. METALURJİ VE MALZEME MÜH. METALURJİ VE MALZEME MÜH.
88 HÜSEYİN BAYRAKÇEKEN TEKNOLOJİ FAK. OTOMOTİV MÜH. OTOMOTİV MÜH.
89 İBRAHİM MUTLU TEKNOLOJİ FAK. OTOMOTİV MÜH. OTOMOTİV MÜH.
90 ERKAN KARADAŞ VETERİNER FAK.
91 YAVUZ OSMAN BİRDANE VETERİNER FAK. KLİN.ÖNCESİ BİL. VET.FARMA.VE TOKSİKO.
92 HİDAYET YAVUZ VETERİNER FAK. KLİN.ÖNCESİ BİL. VET.FARMA.VE TOKSİKO.
93 YAHYA KUYUCUOĞLU VETERİNER FAK. KLİN.ÖNCESİ BİL. VETERİNERLİK MİKROBİYOLOJİSİ
94 ESMA KOZAN VETERİNER FAK. KLİN.ÖNCESİ BİL. VETERİNERLİK PARAZİTOLOJİSİ
95 HATİCE ÇİÇEK VETERİNER FAK. KLİN.ÖNCESİ BİL. VETERİNERLİK PARAZİTOLOJİSİ
96 MUSTAFA GÜNDOĞAN VETERİNER FAK. KLİNİK BİLİM. DÖL.VE SUNİ TOHUM.
97 HACI AHMET ÇELİK VETERİNER FAK. KLİNİK BİLİM. VET.DOĞUM VE JİNEKOLOJİSİ
98 MEHMET UÇAR VETERİNER FAK. KLİNİK BİLİM. VET.DOĞUM VE JİNEKOLOJİSİ
99 TURAN CİVELEK VETERİNER FAK. KLİNİK BİLİM. VET.İÇ HASTALIKLARI
100 ZÜLFÜKAR KADİR SARITAŞ VETERİNER FAK. KLİNİK BİLİM. VETERİNERLİK CERRAHİSİ
101 İBRAHİM DEMİRKAN VETERİNER FAK. KLİNİK BİLİM. VETERİNERLİK CERRAHİSİ
102 HALİL SELÇUKBİRİCİK VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. LAB. HAY. BİL.
103 CEVDET UĞUZ VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VET.BİY.VE GENETİK
104 ARTAY YAĞCI VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VET.HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
105 KORHAN ALTUNBAŞ VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VET.HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
106 VURAL ÖZDEMİR VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VETERİNERLİK ANATOMİSİ
107 AYSUN ÇEVİK DEMİRKAN VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VETERİNERLİK ANATOMİSİ
108 İSMAİL TÜRKMENOĞLU VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VETERİNERLİK ANATOMİSİ
109 GÜLCAN AVCI VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VETERİNERLİK BİYOKİMYASI
110 NALAN BAYŞU SÖZBİLİR VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VETERİNERLİK BİYOKİMYASI
111 RECEP ASLAN VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VETERİNERLİK FİZYOLOJİSİ
112 ABDULLAH ERYAVUZ VETERİNER FAK. VET.HEK.TEM.BİL. VETERİNERLİK FİZYOLOJİSİ
113 HASAN ÇİÇEK VETERİNER FAK. ZOOTE. VE HAY.BES. HAY.SAĞ.İŞL.VE EKO.
114 İSMAİL BAYRAM VETERİNER FAK. ZOOTE. VE HAY.BES. HAYVAN BES.VE BES.HASTALIKLARI
115 MUSTAFA TEKERLİ VETERİNER FAK. ZOOTE. VE HAY.BES. VETERİNERLİK ZOOTEKNİ
116 ZEHRA BOZKURT VETERİNER FAK. ZOOTE. VE HAY.BES. VETERİNERLİK ZOOTEKNİ